S.O.S Hizmeti

DEMAND S.O.S NEDİR?
Demand S.O.S. acil satılık olan evinizi 7 iş günü içerisinde, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde satabileceğiniz bir hizmettir.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?
Demand S.O.S hizmetinde, öncelikle satmak istediğiniz evinizin bilgilerini (info mail adresimizden veya Whatsapp mesaj yolu ile) girerek talebinizi iletiyorsunuz ve sizlere 2 iş günü içerisinde teklif gönderiyoruz. Teklifimizi olumlu bulmanız durumunda Demand Grup ekibi olarak gayrimenkulünüze bir ziyaret düzenliyoruz. Beyanınızda eksik ya da farklı bir durum yok ise bir eksper gönderiyoruz. Ekspertizin değerlemesi sonucunda sizden işlemler için gerekli evrakları talep ediyoruz. Sonrasında randevulaşarak süreci tamamlıyor ve ödemenizi banka hesabınıza gönderiyoruz.

NEDEN DEMAND S.O.S.?
Gayrimenkulünüzü 1 haftada anlaştığımız fiyattan satış garantisi veriyoruz. Başvurunuz tamamlandıktan sonra 5 iş günü içerisinde paranız hesabınızda oluyor. Uzun satış süreci ve onlarca alıcıyla uğraşmadan gayrimenkulünüzü tek adımda satabileceksiniz.

 Ev mi satın almak istiyorsunuz? Yeni bir dükkan mı açacaksınız? Ya da birikiminizi yatırama mı dönüştürmek istiyorsunuz? Gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızı Demand Grup bu aşamada devreye giriyor.

İşte Demand’ın size sağladığı faydalar;

  • Gayrimenkul yatırımlarınızda baştan sona tüm süreci sizin adınıza yönetir,
  • Piyasa raporlarını sunarak bilinçlenmenize yardımcı olur,
  • Demand Grup’un alanında uzman çalışanları en uygun yatırımı yapmanız konusunda sizi bilgilendir,
  • Çeşitli alternatifler sunarak size içlerinden birini tercih etme imkanı verir,
  • Piyasayı iyi bildiği için uygun fiyat belirler,
  • Satış ve satın alım sürecinin başından sonuna kadar yasal prosedürlerin takibini sağlayarak hata yapılmasını önler,
  • Dünyanın yeni yeni tanıştığı sanal gerçeklik teknolojisini Türkiye’deki emlak sektörüyle tanıştıran ilk şirketlerden biri olan Demand Grup, 3D sanal tur ve VR gözlük ile online alım ve satım imkanı sunar,
  • Demand ile çalışmak size hem zaman hem de maddi kazanç sağlar.